Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,318,91705,4
Kise6,117,71669,0
Bergen6,518,91505,0
Landvik6,518,41715,8
Blindern5,313,1460,9
Trondheim5,717,61474,1
Ny-Ålesund2,912,6909,3
Andøya4,715,0879,9
Finse8,420,42173,0
Kjeller6,218,6834,1

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.