Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås2,75,485,2
Kise2,55,485,2
Bergen1,93,965,2
Landvik2,45,280,9
Blindern2,55,176,4
Trondheim1,84,261,1
Ny-Ålesund0,30,99,0
Andøya1,22,530,9
Finse29,43,411,2

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.