Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,619,61535,6
Kise6,619,41188,0
Bergen6,818,21314,2
Landvik7,220,11694,7
Trondheim6,018,91384,4
Ny-Ålesund3,112,9891,7
Andøya5,616,81070,0
Finse8,625,12099,9
Kjeller6,519,61531,8

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.