Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,318,91446,1
Kise6,116,9946,3
Bergen6,518,91201,2
Landvik6,518,41447,5
Blindern5,313,1460,9
Trondheim5,717,61256,2
Ny-Ålesund2,912,6842,1
Andøya4,715,0752,4
Finse29,420,01450,8

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.