Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås5,715,7642,1
Kise5,515,2539,2
Bergen5,516,3520,1
Landvik5,516,8705,5
Trondheim5,914,2520,8
Ny-Ålesund2,39,0345,5
Andøya4,113,3384,8
Finse8,625,11225,4
Kjeller5,915,7628,3

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.