Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås5,413,6534,0
Kise5,313,6523,8
Bergen5,513,4477,0
Landvik5,514,9539,4
Blindern5,313,1460,9
Trondheim3,610,6308,7
Ny-Ålesund2,19,6258,3
Andøya3,610,5249,6
Finse29,43,411,2

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.